Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: -17,33%

Re: HubTech - Kiedy ostatnio widzieliście tutaj jakąś informację o spółc

Zgłoś do moderatora
My piszemy prawdę o spólce nie po to zeby odkupić od wisielców akcje ,tylko zeby ostrzec potencjanych nabywców przed wdepnięciem w g..w.o . Ciagle biorą
dotacje na jakieś projekty i nic z tego nie wynika ,troche zarabiaja na sprzedaży eko mydełek ,ale co to jest za zysk przy pół miliardzie akcji ,może jakiś milośnik Boruty napisze ile jest zysku na 1 akcję ,chętnie poczytamy .Gdyby nie podbitka lipnymi infami po Joifix to akcje dalej by sie kisily w ok 20gr .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH -1,54% 0,38 2022-12-05 16:41:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.