Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: -17,01%

Re: HubTech - Kiedy ostatnio widzieliście tutaj jakąś informację o spółc

Zgłoś do moderatora
ale to jest nawet dość ciekawe doświadczenie widzieć wpisy ludzi, ktorzy dwoją się i troją, żeby tutejsi forumowicze sprzedali im swoje akcje, a ci forumowicze jakoś nie chcą tego robić. Osobliwe jest widzieć ich miotanie się, zakładanie coraz to nowszych wątków pod coraz to nowymi nickami, żeby tylko ich posty nie były niezauważone :)
Ta frustracja i bezsilność w postach jest nawet zabawna :) A najlepsze jest to, że nie przyjmują do wiadomości, że straty o których tak nagminnie piszą ponoszą zawsze akcjonariusze ( będąc tego świadomymi ) niż ci, którzy akcji nie posiadają, ale chcą je posiadać, tylko od tych, którzy je posiadają :)

Co więcej - można się samemu ustawić niżej z koszykami i wykorzystać ich bajkopisanie, żeby coś tam wpadło. Mi ostatnio ktoś wrzucił za 42gr.
Czy na tym stracę czy zyskam? To się okaże, ale zarówno zarobek, jak i stratę przypiszę nie komu innemu, tylko sobie. I żadne pisanie na forum - choćby nie wiem ile postów po iloma nickami powstało tego nie zmieni :)

tymczasem wracam na inne swoje spółeczki, ( gaming :)

pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH -1,15% 0,39 2022-12-05 15:25:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.