Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,57 zł , zmiana od tamtej pory: -24,04%

Re: Hub Tech jest drogi C/Z 17

Zgłoś do moderatora
Kolego ROB: masz tylko częściowo rację. Rzeczywiście aktualne C/Z uwzględniające wyniki za cztery ostatnie kwartały (ale uwaga bez wyników za 4. kwartał 2021) wynosi 17.
Wynik netto za 4 kwartał 2021 powinien wynieść ok. 5 mln zysku więc C/Z spadłby do 12,5.
Czy jest to wskaźnik atrakcyjny dla rynku podstawowego? Raczej nie, bo na rynku głównym spółek z niższym C/Z jest co najmniej 30.
Dlatego nie ma w tej chwili podstaw fundamentalnych do dalszych silnych wzrostów kursu. Nie ma jednak także podstaw do dalszych spadków kursu np. poniżej 0,50 zł.
A więc wiele przemawiałoby za trendem bocznym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH 2,73% 0,43 2022-07-01 16:49:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.