Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: -43,33%

Re: https://www.b Po takim info powinien 100% a tu macie +5%???

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-10-01 o godz. 14:12 ~InnoGeneZapraszam napisał(a):
> https://www.bankier.pl/wiadomosc/Biomed-Lublin-z-dotacja-w-wys-29-18-mln-zl-na-utworzenie-Centrum-Badawczo-Rozwojowego-7972591.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=Wiadomosci

na gieldzie nie ma czegos takiego jak "powinno"
dopoki takie janusze jak ty tu beda to nie bedzie wysoko
czy takie wytlumaczenie ci wystarcza?
jak sprzedacie i pojdziecie sobie w cholere wtedy my- czyli mocne rece zarobimy...kiedys....ani dzis ani jutro
sproboj w totka to mozesz wygrac nawet dzis

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 4,40% 9,92 2021-05-10 17:04:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.