Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,64 zł , zmiana od tamtej pory: -10,94%

Re: Ho, ho! Ale sypią, całe 31 k akcji o wartości cca. 20 tys. złotych:)

Zgłoś do moderatora
Kolega się nie martwi. Sprzedadzą CM, to już niebawem, potem Konesera i Złotą44 i w kasie pojawi się gotówka: według moich szacunków ok. 200 mln złotych. W październiku ub. roku można było brać akcje po 40kilka groszy. Brał Kolega? Nie brał. To ma Kolega pecha, bo dziś już miałby 30% zysku, gdyby sprzedał. O jakiej degradacji Kolega mówi? Niezadowolony Kolega? To sprzedawać i nie marudzić. :) Sprzedaje Kolega? No... wiedziałem, że Kolega woli marudzić.:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV 0,71% 0,57 2019-04-25 14:53:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.