Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,35 zł , zmiana od tamtej pory: -25,09%

Re: Historycznie

Zgłoś do moderatora
Wtedy nie utrzymali wyników, na NC trwała wieloletnia bessa, indeks szorował po dnie dna.

INC bardzo się rozwinął, opracował i wdrożył wieloaspektowy model biznesowy. Na różnych etapach tworzy go wielu wartościowych ludzi. Jest powiązania kapitału i doświadczenia kreatywnych ludzi. Dziś to zupełnie inna firma.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INC -13,79% 10,00 2020-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.