Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,90 zł , zmiana od tamtej pory: -22,49%

Re: historia lubi się powtarzać czyli zabawa w obroty

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-12-23 o godz. 22:21 ~tłumik napisał(a):
> Świeża krew tu buzuje, a co się stało na CDR ;) dla wielu, którzy rozbili swoje świnki skarbonki, swoista to niespodzianka.
> Faktycznie T-BULL to król polskiego gamingu;);) no może VIVID jest tylko lepszy ;););)
> Najgorsze w tym wszystkim jest to, że gminy żydowskie robią co im się żywnie podoba, a państwo polskie im sprzyja.

- czy te 2 czerwone łapki (powyżej) to spraka fiołka i zwołka?
;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -0,24% 20,85 2021-10-22 14:54:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.