Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,30 zł , zmiana od tamtej pory: -28,80%

Re: historia lubi się powtarzać czyli zabawa w obroty

Zgłoś do moderatora
dla mnie niestety historia sie nie powtórzy ... :( :(

po tym raporcie niestety potwierdziło się to co przewidywałem - spółka nadal nie ma kompletnie żadnych zysków więc stała się spekulacyjną wydmuszką ... dziś kosztuje 28 zł jutro może kosztować 38 zł lub 20 zł kapitał który obecnie na niej się bawi nie ma z takimi ruchami kompletnie problemu .. aby obecnie na niej grać trzeba siedzieć całe sesje przed monitorem bo "nie znacie dnia ani godziny" gdy kierunek się obróci - nie dysponuje obecnie takim czasem ...
wrócę może po 2 - KW 2021 bo raport roczny jeśli chodzi o działalność podstawową spółki (produkcje gier) jest bardzo łatwy do przewidzenia - będzie na sporym minusie moim zdaniem .... skoro trzeci kwartał przyniósł statuę - 485 tys i spowodował narastająco stratę od początku roku - 108 tys ..
na przestawianie cyferek i kombinowanie z rubryczkami ulica może się nabierze po raz kolejny - ja niestety już nie
powodzenia życzę i czujności aby nie obudzić się "z ręką w nocniku" któregoś poranka lub popołudnia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -3,59% 20,15 2021-10-22 12:18:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.