Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,70 zł , zmiana od tamtej pory: -3,41%

Re: Hej naganiacze

Zgłoś do moderatora

do AdrianMaliniak :) tak to ja - na giełdzie ( co prawda na początku jako obserwator ) prawie od początku, sporo straciłem bo przez te wszystkie lata nie mogłem wytrzymać nawet tygodnia bez akcji.Coś zbliżonego do uzależnienia od akcji. Już się jednak chyba wyleczyłem,bo już od ok.8 miesięcy nie posiadam ŻADNEJ AKCJI i spokojnie czekam na dno.Szkoda że tak późno na to wpadłem, bo pewnie nie zdążę już odrobić wszystkich strat
pozdrowienia i samych celnych strzałów na GPW

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS 1,19% 0,68 2023-02-08 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.