Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,81 zł , zmiana od tamtej pory: -78,85%

Re: Happy Little Moments S.A i Iron Bird Creations S.A.

Zgłoś do moderatora
Wiec sprawdz kurs playway i odpowiedz sobie sam na pytanie. Czy warto tu inwestowac?Bo jesli tak ma wygladac kurs AIG w przyszlosci to mi to pasuje. A z tym drukowaniem akcji i powtarzaniem tego samego bez konca dajcie juz sobie d..py. Wiadomo o emisji serii G i H od polaczenia z setanta a wy sie zachowujecie jakby co miesiac nowe emisje byly.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES 2,86% 1,44 2022-06-29 10:37:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.