Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,95 zł , zmiana od tamtej pory: 34,74%

Re: handlowy bełkot

Zgłoś do moderatora
"Zaniżanie" nie ma tu sensu, bo skoro mogą żądać przymusowego wykupu, to z warunkami, czyli po cenie jaką sami akcjonariusze ostatnio płacili. Trigon pewnie zna te ceny i postanowił załatwić swojego klienta. Zaniżenie na 0.95 nie ma tu znaczenia, bo i tak mogą żądać ceny z ostatnich transakcji głównego akcjonariusza.

Problem jest tylko taki, że mniejszościowi nie dostaną niczego, jeśli nie zażądają wykupu, co nie musi się zakończyć natychmiastowym sukcesem. Mogą dojść koszty prawników, spółka może próbować przeciągać wykup itd. Idealnie by było, jakby ogłosili squeeze out, ale pewnie nie chcą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GLCOSMED 0,00% 1,28 2019-12-05 16:46:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.