Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,88 zł , zmiana od tamtej pory: -19,52%

Re: Halooo Trolleee Audyt Gmz nadchodzi. Przygotujcie się

Zgłoś do moderatora
wystarczy cierpliwie poczekać:
1. Przejecie działającego przedsiębiorstwa z wysokimi przychodami.
2. Jeden z najbardziej perspektywicznych rynków.
3. Jak ktoś potrafi czytać, to znajdzie teksty w jak dużym stopniu wzrastają takie biznesy (np. eobuwie, tutaj jednak też jest sieć sklepów stacjonarnych ale główna sprzedaż przez internet).

ps.
uwielbiam takie merytoryczne wypowiedzi: "spadnie bo to śmieć"

.... ale chyba ten co pisał?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAMZ 5,66% 0,71 2022-06-24 17:02:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.