Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: -10,66%

Re: Halo mamej12

Zgłoś do moderatora
Bo na szortach to jest szybka gra- wchodzisz i za godzinę lub dwie kasujesz profit.
A nie tak jak ty myślisz że to jak za komuny.
Kupisz i się gapisz w ekran miesiącami....
Refleks dziadek to podstawa, a ty tkwisz w latach 90 tych , kupiłeś bubla i myślałeś że ci urośnie hahaha....
I trzymasz, kisisz bubelka jak największy skarb, guzik mnie obchodzi ile jesteś w plecy, ale ból masz ogromny, to widać jaki jesteś nerwowy jak ci ta zakichana perełka spada o grosik...
Zrób sobie wykresik i policz cykle miesiączkowe to ci wyjdzie ile zarobiłeś.
Nieszczęście ty moje...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -1,62% 1,09 2020-03-30 17:04:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.