Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,30 zł , zmiana od tamtej pory: -32,78%

Re: Haitong reko : Banku Handlowego do "kupuj"

Zgłoś do moderatora
Bank Handlowy (podniesienie rekomendacji do KUPUJ z Neutralnie, cena docelowa akcji w dół o 10 proc., do 61,0 PLN). Ostatni spadek kursu, spowodowany po części czynnikami technicznymi, daje możliwości zainwestowania w spółkę, przy stopie dywidendy na rok 2020 w wysokości 7,4 proc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HANDLOWY 1,25% 36,50 2020-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.