Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,12 zł , zmiana od tamtej pory: 32,39%

Re: GRZECH PIERWORODNY A SOLIDARNOŚĆ I WYZNAWCY ZNACZY TOTALNI PROSTACY?

Zgłoś do moderatora
GRZECH PIERWORODNY TO BEZDENNA GŁUPOTA? WIELCE SZANOWNY NOWY KUCHARZ WŁADYMIRA PUTINA, TWIERDZI ŻE, MA TYLE POLSKIEJ BRONI I WSZYSTKIEGO SPRZĘTU, I TYLU AGENTÓW Z UKRAINY W RP, ŻE PODBICIE POLSKI TO TYLKO CHWILA. CZY PREZYDENT ZEŁEŃSKI ZA ROSYJSKIE ZDOBYCZE NA UKRAINIE CHCE TERENÓW POLSKICH? A MAJĄ POLSKIE UZBROJENIE W CAŁOŚCI, TO JAK IM NIE IDZIE NA WSCHÓD, TO WOLĄ IŚĆ NA ZACHÓD? TO DOBRE PYTANIE?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -0,46% 10,75 2023-11-29 13:17:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.