Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,60 zł , zmiana od tamtej pory: -24,24%

Re: Grupa PKP Cargo w styczniu przewiozła...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-02-28 o godz. 01:33 ~Niebieski napisał(a):
> Grupa PKP Cargo w styczniu przewiozła 9 mln ton towarów, o 18,2% więcej r/r, a praca przewozowa wyniosła 2,33 mld tkm, o 18,8% więcej r/r - podała spółka.  http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/27635-rynek-akcji-pekao-pkp-cargo-kghm-erbud

I CO Z TEGO ?! Mogą mało wozić byle mieli duże zyski i zaczęli wreszcie płacić porządną dywidendę, np.min.3% netto.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 0,33% 45,15 2018-12-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl