Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  114,80 zł , zmiana od tamtej pory: -23,61%

Re: Grupa Amica podsumowuje trzy kwartały 2021 roku

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-29 o godz. 15:38 ~Matematyk napisał(a):
> Taaa....a sypanie idzie ... kierunek 90.

Dziwną matematykę stosujesz. Pomimo wzrostu cen surowców firma wypracowała lepszy zysk niż zakładali a ten 90 zł wróży XD
Dzisiaj będzie okazja żeby jeszcze dokupić, a później wpada rekomendacja "kupuj" z celem na 162 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA -1,24% 87,70 2022-05-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.