Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  112,60 zł , zmiana od tamtej pory: -20,07%

Re: Grupa Amica podsumowuje trzy kwartały 2021 roku

Zgłoś do moderatora
Insider sprzedawal jak kurs byl 20% wyzej. Na temat przyszlych cen surowcow i komponentow wiedzial wtedy tyle samo co przecietnie rozgarniety inwestor. Pisano juz tu o stracie za Q3 a jest przyzwoity zysk. Kurs jest aktualnie bardzo nisko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA 4,65% 90,00 2022-05-23 13:15:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.