Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,42 zł , zmiana od tamtej pory: -1,06%

Re: Grupa Akcjonariuszy RankProgressu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-05-19 o godz. 15:23 ~alchemik napisał(a):
> Tylko widzisz Com, kolega Bingo ma rację. Od kiedy OFE zaczęły wychodzić z giełdy rządzą kliki, spółdzielnie i ogólnie szulernia. Jeśli liczysz w obecnej sytuacji gospodarczo politycznej na świadomy akcjonariat który da wzrosty o 300-400% w rok to jesteś naiwny lub chorobliwie optymistyczny. Tak czy siak niebezpieczny. Jedyna spółka, która dała ostatnio taką przebitkę i stałe wzrosty to DINO ale to nie ta skala i nie ten akcjonariat. A jak widać ostatnio po kursie, polityka uwaliła nawet tą spółkę.

Zawsze tak było.... gdzie spore pieniądze tam sztuczne podbitki i ubieranie drobnych z jednej strony, albo uporczywe duszenie i dociskanie ich kolanami w celu odebrania akcji za bezcen z drugiej...

Zgodzę się oczywiście, że obecność wielu podmiotów inwestujących środki na GPW utrudniłoby takie praktyki, ale cóż zrobić jak nikt nie dbał i nie dba o umacnianie rynku kapitałowego w naszym kraju.

Dlatego możliwe są kilkusetprocentowe rajdy wydmuszek, które kończą się spektakularną klapą i właściwie całkowitą stratą tych, którzy nie wyskoczyli w porę.
I tak samo możliwe są wielomiesięczne absurdalne notowania dobrych, wartościowych spółek, które na małych wolumenach tzw. "rynek" niby wycenia na 14 - 15 groszy za 1 zł oddłużonego już majątku !

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -0,71% 1,40 2019-06-18 10:20:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.