Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,61 zł , zmiana od tamtej pory: 19,43%

Re: Gruby tęga glowa

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-28 o godz. 18:12 ~zen_on napisał(a):
> Nie wyszedł trójkąt ani póki co W, to może będą próbowali grać klina, dzisiejszy poziom się zgadza, batony obronne też, ale wszystko zależy od byków w kolejnych dniach i różnych wsparć.
>
> Chyba dzisiaj popyt minimalnie ich zaskoczył, nawet pod koniec po zrzucie nie było paniki i ktoś jeszcze zbierał po 12.61 (został na zamknięciu z ponad 5k na buy).

kogo , pomijając ze sprzedających, ale w tych sprzedających to kogo masz na mysli?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -0,79% 15,06 2022-10-06 12:45:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.