Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,61 zł , zmiana od tamtej pory: 19,59%

Re: Gruby tęga glowa

Zgłoś do moderatora
Nie wyszedł trójkąt ani póki co W, to może będą próbowali grać klina, dzisiejszy poziom się zgadza, batony obronne też, ale wszystko zależy od byków w kolejnych dniach i różnych wsparć.

Chyba dzisiaj popyt minimalnie ich zaskoczył, nawet pod koniec po zrzucie nie było paniki i ktoś jeszcze zbierał po 12.61 (został na zamknięciu z ponad 5k na buy).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -0,66% 15,08 2022-10-06 11:18:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.