Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,95 zł , zmiana od tamtej pory: 14,70%

Re: Grube ryby na pokładzie, jutro +35%

Zgłoś do moderatora
Od razu szkoda. Powinieneś się cieszyć takie leszcze jak ja i Q1 są dawcami kapitału. Wszędzie się spóźniamy potem hejtujemy by kupić na górce i sprzedać w końcu ze strata. Tym ze robimy z siebie ściery na bankierze nie przejmuj się. Nie mamy honoru to po nas to co robimy spływa. Nawet karaluch ma swą rolę w przyrodzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 0,73% 55,00 2023-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.