Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,00 zł , zmiana od tamtej pory: 4,80%

Re: Grube ryby na pokładzie, jutro +35%

Zgłoś do moderatora
Po wynikach za Q4 to bym się dużo nie spodziewał.może będzie niewielki zysk ale to wszystko. Ciekawie będzie w przyszłym roku i to pod przyszły rok tutaj wszystkie ruchy będą. A to będzie długa gra, bo skoro najpierw prolog, potem early aces, a dopiero potem pełne wydanie, to będzie czekanie do trzeciego albo nawet czwartego kwartału. A wyniki czwartego kwartału w 2024.

Ale wiadomo, na dobre rzeczy warto czekać ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT -2,24% 52,40 2023-09-21 16:49:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.