Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,10 zł , zmiana od tamtej pory: -4,97%

Re: Gril dogasa kończę piwko i do spania. pis daje

Zgłoś do moderatora
Właśnie dlatego głosowałem na PiS i Pana Andrzeja Dudę.
Co prawda nie mam dzieci... stary chłop ze mnie a dzieci się niedorobił... ale serce rośnie gdy widzę młodych, których stać dzięki PiSowi na talerz ciepłej zupy i wakacje nad pięknym polskim morzem.

Szkoda że w moich czasach tak świetnie nie było. Młodzież teraz narzeka a w ogóle życia nie zna.

Chętnie kupiłbym wnukom jakieś zabawki... ech można pomarzyć haha

Nadmiar gotówki z 13stki i 14stki przeznaczam na inwestycje. Kupuję akcje Polimex Mostostal bo wiem, że PiS zatroszczy się o swoją flagową spółkę tak jak zadbał o polskie rodziny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS -2,58% 2,95 2022-09-29 16:07:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.