Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,10 zł , zmiana od tamtej pory: 0,71%

Re: Gril dogasa kończę piwko i do spania. pis daje

Zgłoś do moderatora
Widzę Panowie, że się powodzi hehe

No u mnie też nie najgorzej. No ale uczciwie trzeba przyznać, że mogłoby być lepiej. Ceny w sklepach i na stacji benzynowej to chyba trochę przesadzone są!
Donald Tusk nie panuje nad inflacją, a zgniły zachód rzuca kłody pod nogi PISowi.

Mam nadzieję na waloryzacje 500 + Mam żal do PiSu (ale tylko mały, bo wiem że Tusk i EU przeszkadza im w rządzeniu) że tak opornie zabierają się za naprawę tego programu. Już dawno powinno być 750 zł + albo nawet 1000 zł + a w obecnym trendzie to i o 1500 zł + należy mówić.

Kończę na dzisiaj, bo jutro kobita z dzieciakami ciągnie mnie na jakiś spływ... gdzie ja stary chłop na spływ kajakowy haha
Ale to jakiś projekt aktywizacyjny z ministerstwa rodziny - w sensie... za darmo. A skoro dają darmo? Bierę. Normalnie na takie głupoty w życiu bym grosza nie wydał. Dobra. Piwko dopite i lecim w kimę haha

Dobranoc koledzy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS -0,19% 3,12 2022-10-06 17:02:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.