Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,10 zł , zmiana od tamtej pory: -2,45%

Re: Gril dogasa kończę piwko i do spania. pis daje

Zgłoś do moderatora
I tak właśnie trzeba żyć... PIS DAJE to co? Mamy nie brać? Haha
Pracować nie muszę to korzystam z życia

Ja pierwszy raz w życiu nad możem to byłem rok temu, ale kompletnie nie mój klimat.. Rybka śmierdzi mułem, a piwko ciepłe...
Wolę gury, teraz znowu tu jestem
No ale darowanemu koniowi w paszczę się nie zagląda hehe

Apropos koni to całe szczęście przyszło ochłodzenie, bo 2 lata temu jak dorożką wjeżdżaliśmy na Kasprowy, to koń padł haha. Leniwe te zwierzęta teraz... jak ludzie normalnie - pracować im się nie chce.

No aż woźnica gurol się śmiał, że to wina mojej kobiety, bo gruba jest haha, a mnie się tam podoba. Ma czym oddychać i na czym siedzieć haha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS -0,66% 3,02 2022-09-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.