Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,45 zł , zmiana od tamtej pory: 2,20%

Re: Grę spekuły widać jak na dłoni.

Zgłoś do moderatora
Jak to ktoś kiedyś napisał Ukraina jest na kroplówce sprzętowej a powinna dostać transfuzję.

A co do spadku na 17-18 zł, to raczej wątpię. Raport za I półrocze jest niedługo i obstawiam, ze będzie lepszy niż zakładają pesymiści.
KSG Agro pokazało już swój raport i był całkiem dobry, dlatego tutaj jestem tez spokojny.

No i jednak ten transport morski troszkę zmienia perspektywę. Drogą lądowa już podobno transportują 3 mln ton zbóż a razem z morskim na obecnym poziomie daje to miesięcznie ok. 4 mln ton (a planują zwiększyć przesył morski do 3 mln, czy im się uda nie wiem, ale razem to by było już 6 mln ton razem). Jak dla mnie jest to już niezły wolumen i na pewno Astarta zarabia swoje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 1,70% 20,90 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.