Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: 35,07%

Re: ### GRAWITACJA

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-12-01 o godz. 18:20 ~LISTPOCHWALNY napisał(a):
> Dalej wyciągamy brudy:
>
> Informacja o złożeniu dwóch wniosków przez Lauren Peso Polska S.A. na realizację projektów dofinansowanych na łączna kwotę 1 715 265,94 PLN
>
> złożył wniosek buahahah jeśli napisał tak te wnioski jak pisze raporty to ja dziękuję Panie Taboret.
>

składać to ja moge czyzoryk w kieszeni buahahah

będzie szkolił bezrobotnych - ale chyba akcjonariusz Laurena choć i on sam zajęć nie ma tylko te kawy Yapany wychlawa w hektolitrach

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES -6,70% 0,18 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.