Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,91 zł , zmiana od tamtej pory: 10,47%

Re: Gratuluję nagonionym. A teraz przejrzyjcie na oczy

Zgłoś do moderatora
Fundusze pewnie jeszcze trochę akcji mają, choć przy tak małej kapitalizacji nie mogą to być jakieś porażające ilości. Ciekawy jest raczej powód sprzedaży. Nie koniecznie musi on wynikać z braku wiary w firmę. Fundusze czasami sprzedają bo muszą. Atrem ewidentnie wygrzebuje się z czeluści. Postawił już pierwsze kroki jako rentowna działalności. Nie zapominajmy, że firma operuję w ciekawym i przyszłościowym sektorze, niewątpliwie jest w dobrych rękach, a ponadto negocjuje ogromny kontrakt, którego rozstrzygnięcie pojawi się niedługo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATREM -0,47% 2,11 2020-10-19 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.