Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,60 zł , zmiana od tamtej pory: -12,50%

Re: Gratulacje dla wyleszczonych

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-02-24 o godz. 13:36 ~Nie_naiwny napisał(a):
> Gratuluje wszystkim którzy złapali się na ten news (fake?) z wysoką wyceną pepu :-) Pomyśleć , że byli tacy co chcieli po 35 łykać ... Szkoda że nie zostało to podpompowane do 70. Rok czekałem , żeby wyskoczyć z moich. Pozdrawiam i dziękuję kupującym.

Bredzisz chloptasiu, jeszcze bedziesz po 35 wskakiwal albo z opadnieta szczeka obserwowal...
Byli juz tacy, ktorzy pol roku temu przy kursie 8,- jak ty dziekowali i pisali, ze na 6,- poczekaja.
Moze nawet dalej czekaja.
Moze za kilka lat sie wreszcie doczekaja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 0,00% 15,40 2021-10-27 11:27:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.