Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,40 zł , zmiana od tamtej pory: -12,07%

Re: Gratulacje dla wyleszczonych

Zgłoś do moderatora
Rynek płatności elektronicznych jest coraz bardziej nasycony. Coraz mniej jest placówek nie posiadających terminala ,w związku z czym można się spodziewać spadających marż akceptantów, więc osiągniecie wyceny 500 mln będzie sukcesem. W tym momencie OPTeam posiada 20% pep. Uwzględniając koszty transakcyjne związane z sprzedazą pep to godziwe MV za OPTeam to max 100mPLN.

BTW. Info w ESPI o sprzedaży PeP za pośrednictwem MS zostało opublikowanejuż dawno temu -> 2 grudnia. https://www.bankier.pl/wiadomosc/OPTEAM-S-A-Zawarcie-umowy-z-Morgan-Stanley-Co-International-plc-7782891.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -0,65% 15,30 2021-10-27 15:47:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.