Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,40 zł , zmiana od tamtej pory: -12,64%

Re: Gratulacje dla wyleszczonych

Zgłoś do moderatora
A skąd wiesz jaka jest wycena PeP??? A co do fake newsów, to myślisz że Innova naprawdę zatrudniła jeden z największych na świecie banków inwestycyjnych i wydała (na razie - będzie wiecej) ciężkie miliony złotych tylko po to, żeby podbić kurs jakiejś małej spółeczki giełdowej? Pełna zgoda co do tego że sam OPT nie jest wiele wart i nie jest ciekawym tematem inwestycyjnym, ale tu chyba nikt nie siedzi na papierze żeby patrzeć jak oni ciułają te grosiki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -1,30% 15,20 2021-10-22 11:35:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.