Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,15 zł , zmiana od tamtej pory: -23,58%

Re: Gracze poza Steam - pytanie

Zgłoś do moderatora
To w druga strone z wypowiedzi Waszych wnioskujemy ze wiecej jest na steam niz poza nim? Jakies dane macie gwarantujecie ze to wiecie? Z tego co wiem i inni pisali i mowiono na roznych chatach po to jest wlasnie oddzielna strona po to reklamy pchaja ruch na strone www a nie na steam aby tam sie wszystko w przyszlosci monteyzowala bo steam trzeba placic ekstra haracz.

Po co pchac ruch na steam jak mozna zaoszczdzic kilkadziesiat procent poza steam na platnosciach? No chyba dobrze robia prawda? Po to wlasnie maja swoj luncher po to jest sklep na stronie www a nie w steam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 -3,80% 19,22 2023-09-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.