Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,82 zł , zmiana od tamtej pory: 80,50%

Re: govena droższa niż korbank

Zgłoś do moderatora
Obawiam się że płacz to jest na tym gniocie, tam spada po 2, 3% przy jakim kolwiek obrocie. Tu po 4, 5% z obrotem kilkaset złotych, także niestety ale daleko nam jeszcze do poziomu goveny, przykre to ale tak wyglądają inwestycje na bananowej...
Kilka lat męczenia kursu i gdy firma zaczyna fajnie zarabiać zebranie jej z giełdy za grosze, tu pewnie za jakiś czas będzie to samo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KORBANK 0,00% 8,70 2021-06-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.