Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,05 zł , zmiana od tamtej pory: 673,81%

Re: Gotowi na handelek? :))

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-11-11 o godz. 22:14 ~oannes napisał(a):

> Jestem realistą. Ale zgadza się, że w czynie patriotycznym należy wesprzeć polską spółkę i podnieść jej wartość dzięki czemu ziści się życzenie Wuja o cenie 20gr za akcję pod warunkiem, że sam kupi pakiet po takiej cenie. A zatem dość gadania a więcej kupowania. Czekamy na rezultaty Wujek ! Kupuj, kupuj a będziesz bogaty.

Widzę, że kolega to filozof wielkiego formatu :))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEVORAN -7,14% 0,39 2020-09-29 16:28:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.