Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,05 zł , zmiana od tamtej pory: 769,05%

Re: Gotowi na handelek? :))

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-10-25 o godz. 10:40 ~WujekWładek napisał(a):
> Dnia 2019-10-23 o godz. 15:39 zulusowaty napisał(a):
> > Handel. handel i po handlu. Poszło 1635 akcji za 111 zł. Jakby to Pawlak powiedział "Toż to śok" :)
> >
> > Mnie cieszy taki obrót sprawy, bo bałem się, że ktoś będzie walił w rynek akcjami i zasypie szybko te 50k akcji stojących na kupnie. Widać, że nikt już nie chce sprzedawać po takiej cenie. To dobrze! Może znowu ruszymy na północ w kierunki 20 gr. Co Wy na to?
>
> Z jednej strony spoko, bo prawa się ostatnio przerzedziła do 20 gr...
> Z drugiej strony - wszystko zależy jak bardzo twardzi są właściciele...
> Ja na razie czekam :))
>

Tym razem w handlu było prawie 35000 sztuk akcji. Cena w dół. To nawet do 10 gr. nie dociągnie chyba że po scaleniu akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEVORAN -0,45% 0,44 2020-09-24 14:28:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.