Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: 423,53%

Re: Gotowi na handelek? :))

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-10-23 o godz. 10:21 ~WujekWładek napisał(a):
> Dnia 2019-10-23 o godz. 09:43 zulusowaty napisał(a):
> > ..., a co? Chcesz kupić czy sprzedać? Po obu stronach mamy po 40k akcji, więc jest równowaga. Pytanie, która ze stron wykaże się większą determinacją. Mamy do dyspozycji tylko 2 godziny handlu w tygodniu, więc mogą dziać się naprawdę różne scenariusze w tym gwałtowne wahania kursu. Jeszcze godzinka i zobaczymy co w trawie piszczy :)
>
> Na razie czekam. Może w przyszłym tygodniu. Liczę, że może być wyraźnie niżej :))

Oczywiście kupić :))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEVORAN 7,88% 0,36 2020-09-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.