Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,29 zł , zmiana od tamtej pory: -14,42%

Re: GOTOWI JESTEŚCIE na 1700 pkt na wig-u 20 ?

Zgłoś do moderatora
nie inaczej,duże pieniądze lubią ciszę i przewidywalność i przede wszystkim nietykalność a przy janosikowych rządach pisiaczków kapitał ucieka drzwiami i oknami -zdrowy rozsądek to priorytet,w sumie to jest bardzo logiczne bowiem inwestować w kraju liliputka wataszki -cwaniaczka karakana to DYSHONOR i HAŃBA dla poważnego kapitału i to tyle w tym temacie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP -0,70% 32,77 2020-02-25 10:06:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.