Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,90 zł , zmiana od tamtej pory: 62,84%

Re: Górniczy Stan niech żyje nam!

Zgłoś do moderatora
Dewajtis, powiedz to Obajtkom, Sasinom i całej czeredzie pociotków zatrudnionych na państwowym. Rozumiem, że to są ci biedni, z którymi się tak chętnie dzielisz?
Jeżeli to co pisałeś wyżej przedstawia Twój prawdziwe poglądy, to ja to szanuję. Jesteś socjalistą-idealistą, chciałbyś zmniejszać nierówności społeczne, masz dobre intencje.
Niestety takie podejście jest w zdecydowanej mniejszości szczególnie wśród tych których popierasz. A po drugie rozdawnictwo i „zabieranie bogatym”, wcale do takiej równości nie prowadzi, a zazwyczaj uderza w klasę średnią. Efekt jest taki, że tworzy się warstwa oligarchów, którzy są ponad prawem i biedoty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -4,12% 66,60 2022-05-20 17:01:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.