Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,90 zł , zmiana od tamtej pory: 66,01%

Re: Górniczy Stan niech żyje nam!

Zgłoś do moderatora
Niczego nie próbuj tylko wróć do szkoły. Polski system emerytalny opiera się na tzw. solidaryzmie społecznym. Aby ci o najniższych emeryturach mogli mieć podniesione uposażenia do jakiejś godnej wartości, ktoś o wyższym uposażeniu musi trochę ze swojego zrezygnować. Nie masz w rodzinie babci, dziadka o małej emeryturze? No chyba, że pobierają te sb-eckie.
Mnie też ten temat dotknął osobiście, ale nie placzę z tego powodu. Po prostu rozumiem intencje ustawodawcy. Wiem co to jest mało, natomiast dużo to nigdy nie wiadomo ile, bo w miarę jedzenia apetyt rośnie. Trzeba umieć czasami sobie odmówić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 0,86% 67,90 2022-05-18 12:47:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.