Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,90 zł , zmiana od tamtej pory: 66,45%

Re: Górniczy Stan niech żyje nam!

Zgłoś do moderatora
Doktor i WiktorTraktor. Prosiłem o konkrety, a wy mi tu wrzucanie dywagacje jakiegoś dziennikarza, który nie omieszkał próby wrzucenia łyżki dziegciu w święto górnicze.
Konkrety to zapis w ustawie,  a nie dziennikarskie wypociny. Czy w ustawie jest coś o zmniejszeniu emerytur górnikom?
To co jest w tym artykule dotyczy wszystkich emerytur bez dzielenia na branże zawodowe. To co zrobił dziennikarz i wy to zwykła antypisowska manipulacja probujaca dzielić ludzi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 1,13% 68,08 2022-05-18 09:18:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.