Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,98 zł , zmiana od tamtej pory: -2,95%

Re: gorący kartofel

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-11-14 o godz. 09:30 ~rex napisał(a):
> dla takich nieudaczników to tylko Trybunał Stanu za rażącą niegospodarność i narażenie skarbu państwa na miliardowe straty....
> W takich Chinach to by go już dawno odpalili....

Gdyby za działalność na szkodę spółek Skarbu Państwa rzeczywiście była odpowiedzialność karna, widzielibyśmy za kratami po kolei tych z SLD, PSL i zwłaszcza z PO.
Ale jak widać ręka rękę myje, głośno poszczekają i jeden drugiemu krzywdy jakoś nie robi, nikt nie siedzi...
Przypadek? Nie sądzę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENEA 2,17% 8,71 2019-12-06 17:01:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.