Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,05 zł , zmiana od tamtej pory: 11,43%

Re: golo czy wesolo ,czyli to tak z raportu:

Zgłoś do moderatora
dlatego ocenilem sytuacja 50/50 bo starata spora jak na tylko 1q wiec jest co dorabiac , rzeczywiscie sytuacja na covidzie i stali zaczyna sie delikatnie klarowac i oby to szlo w dobra strone dla spolki na co nalezy razcej liczyc i pozostac umiarkowanym optymitsa
zobaczymy ale mysle ze do jesieni szalu nie bedzie ,chyba ze zaskocza czyms pozytywnym,bedzie czas aby spokojnie mozna bylo skubac co robie i bede...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB -3,31% 1,17 2021-09-21 17:02:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.