Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  98,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,76%

Re: Goldman Sachs wraca na rynek kryptowalut

Zgłoś do moderatora
Powiem wam, że wbrew fascynacji ja się bardzo tego wszystkiego obawiam. Jak to się wszystko zmieniło na przestrzeni ostatnich choćby 10 lat - przerażające tempo które się jedynie przyśpiesza. Nie nadążam za nowościami: coraz więcej ludzi równa się coraz więcej pomysłów. Pozostaje wsiąść na dobry statek i płynąć z nurtem rzeki?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC -20,00% 0,24 2023-06-02 15:07:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.