Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  100,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,76%

Re: Goldman Sachs wraca na rynek kryptowalut

Zgłoś do moderatora
Ja jestem ciekaw jakby zareagowały rynki gdyby np. Chiny, lub inne mocarstwo nagle zaczęło sprzedaż / kupno / surowców w BTC. Co by się stało wtedy z dolarem i całą gospodarką ?

Ogólnie przez duże wahania kursem, chyba BTC nie ma realnej możliwości stania się walutą użytkową.

Ale Ciekawe jak będzie się nasz MCAN zachowywać.

Jeśli ma służyć do sprzedaży towarów / usług musiałby trzymać jakiś "stabilny" poziom bez wahadeł 0,1$- 10$.
Może ukształtuje się na poziomie 1$, a później zadziała obniżanie podaży (zgodnie z WhitePaper) i będzie ciągła powolna "deflacja" MCAN ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC -20,00% 0,24 2023-06-02 15:07:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.