Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,11 zł , zmiana od tamtej pory: -28,65%

Re: głupota ruska agentura trzymają się świetnie..JohnDeere

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-03-29 o godz. 11:18 ~mabmab napisał(a):
> w punkt ruska agentura trzyma sie mocno - ale nie w UE . Czytajac wpisy na forum PKN i LTS lokalizacja nie sprawia trudnosci.
> Jasiu - idzie Jas przez wieś,worek piasku niesie. Znasz ten wierszyk -

to jakiś nowy ? bo ja znam z dzieciństwa Idzie Grześ przez wieś >>>>>>>>>>>>nieuku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,31% 6,50 2022-09-28 17:01:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.