Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  66,00 zł , zmiana od tamtej pory: 39,67%

Re: Global Top Wishlist list on Steam (Polish developers/publishers)

Wiele osób tego nie rozumie i traktuje takie info bardzo negatywnie, stąd to zanurkowanie kursu ze 170 zł, ale teraz sentyment do Spółki będzie odbudowywany ;-) To idealny moment na pakowanie do wora akcji.

Tu wypowiedź Prezesa po sprzedaży akcji:

"Dzień dobry, Nie jestem giełdowym ekspertem natomiast była to sprzedaż tak niewielkiej ilości akcji: 1500 szt. (czyli 0,001% akcji) po cenie rynkowej 135 zł jest całkowicie legalna i liczyłem, że po 10 latach mojej pracy po kilkanaście godzin dziennie bez wynagrodzenia i inwestowania we własną firmę spotka się to ze zrozumieniem. Informacja o przeprowadzonej transakcji została opublikowana pod koniec dnia, w czasie którego były bardzo duże obroty i nie powinna mieć żadnego wpływu na kurs akcji. Była to jedyna transakcja jaką planowałem i nie zamierzam sprzedawać ani jednej akcji więcej. W kwestii szczegółów lock-upu odsyłam Pana do Dokumentu Informacyjnego:https://pyramid.games/wp-content/uploads/2020/08/PRG_DI_2020_07_31.pdf dokładnie na stronie 129 DI jest informacja o szczegółach zawartego Lock-Upu zgodnie z którym obowiązuje on do ceny 50 zł za akcję (cena 135 zł znacznie ją przewyższa). Jednak tak jak pisałem wyżej, nie planuję więcej sprzedawać ani jednej akcji.Na koniec chciałbym poprosić o wyrozumiałość ponieważ otrzymuję w tej sprawie wiele pytań, chciałbym skupić się na tworzeniu gier i realizacji planów spółki którą zbudowałem i którą planuję długo rozwijać. Z poważaniem,-- Jacek Wyszyński CEO/CTO ▲ Pyramid Games S.A. al. Kraśnicka 35, 20-718 Lublin, Poland"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -0,35% 92,18 2021-01-28 12:31:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.