Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,54 zł , zmiana od tamtej pory: 50,27%

Re: Global Top Wishlist list on Steam

Zgłoś do moderatora
Castle Flipper i Farming Life to gry robione na zlecenie Gaming Factory w ULG a więc Pyramid nic na tym nie zarobi poza zyskiem za wykonanie tych gier. W przypadku sukcesu cała kasa idzie do tych ,którzy zapłacili za te gry. Podobnie jest chyba z ZooKiperem. Tutaj szansa na duże wzrosty to przede wszystkim OM.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 2,17% 95,48 2021-01-26 16:15:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.