Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,70 zł , zmiana od tamtej pory: -78,10%

Re: Genxone bedzie hitem już w debiucie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-07-10 o godz. 10:35 ~Dave napisał(a):
> A to, że na stronie https://genxone.eu/relacje-inwestorskie/ podana jest struktura akcjonariatu po rejestracji akcji serii D (carpathia 7,72%), nie jest tego potwierdzeniem?

No widzisz, przyłapałeś mnie na elementarnej niewiedzy ;-)
Dzięki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 0,00% 3,00 2022-05-18 10:27:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.