Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,70 zł , zmiana od tamtej pory: -72,44%

Re: Genxone bedzie hitem już w debiucie

Zgłoś do moderatora
Pytanie, jak wielkim hitem będzie.
January Ciszewski w dzisiejszym raporcie pochwalił się, że JRH ma 2,2 proc. GenXone.
Carpathia najpierw kupiła GenXone w ub. roku, teraz dobrała, gdy i Ciszewski dobierał.
Jeśli się potwierdzi, że mamy ponad 3 razy tyle, ile Ciszewski - powinno byc nieźle, skoro nawet na forum JRH niektórzy tak strasznie licza na ten debiut. Mając spółkę o kapitalizacji ponad 1 mld zł. Też jestem akcjonariuszem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 10,76% 3,50 2022-05-25 15:22:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.